https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 253

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban.
16707.

Desmond Morris: A csupasz nő. Tanulmány a női testről. Eifert János fotóival. Ajándékozói bejegyzéssel. Bp, 2007, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány.
16708.

Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. Számozott (0194./1200) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16709.

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
2
Művészet Magyarországon. 1780-1830. Katalógus. Szerk.: Szabolcsi Hedvig-Galavics Géza. Bp.,1980., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 328+2 p.+88 (fekete-fehér képtáblák) t.+12 (Katalógus kiegészítés)+10 (Kunst in Ungarn) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.+ Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. +4 (A katalógusban nem szereplő kiállított művek.) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16710.

Művészet Magyarországon. 1780-1830. Katalógus. Szerk.: Szabolcsi Hedvig-Galavics Géza. Bp.,1980., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 328+2 p.+88 (fekete-fehér képtáblák) t.+12 (Katalógus kiegészítés)+10 (Kunst in Ungarn) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.+ Művészet Magyarországon. 1830-1870. I-II. köt. Katalógus. Szerk.: Szabó Júlia-Széphelyi F. György. Bp.,1981., MTA Művészettörténeti Kutató Csoport, 163; (165-) 580 p. +124 (fekete-fehér) t. +4 (A katalógusban nem szereplő kiállított művek.) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Bodrogi Tibor: Indonézia művészete. Bp., 1971 , Corvina kiadó.Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
16711.

Bodrogi Tibor: Indonézia művészete. Bp., 1971 , Corvina kiadó.Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Alfred Langer:Paul Gauguin. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Mátrai Tamás.Egészvászon-kötés , szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Horst Zimmermann: A Drezdai képtár. Modern Képtár. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Justus Pál.Egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
16712.

Alfred Langer:Paul Gauguin. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Mátrai Tamás.Egészvászon-kötés , szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Horst Zimmermann: A Drezdai képtár. Modern Képtár. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Justus Pál.Egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel.összeáll.és az utószót írta: Győri János.Bp., 1987, Szépirodalmi.kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16713.

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel.összeáll.és az utószót írta: Győri János.Bp., 1987, Szépirodalmi.kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A Művészet Története.A korai Középkor. Fordította: Sarodi Tibor. Bp, 1988, Corvina.Színes képekkel gazdagon illusztrált,műbőr-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
16714.

A Művészet Története.A korai Középkor. Fordította: Sarodi Tibor. Bp, 1988, Corvina.Színes képekkel gazdagon illusztrált,műbőr-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Heinz Clasen: A Louvre képtára. Fordította: Lengyel Géza. Bp, 1964, Képzőművészeti alap Kiadóvállalata.képekkel gazdagon illusztrált.Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott védőborítóban.
16715.

Heinz Clasen: A Louvre képtára. Fordította: Lengyel Géza. Bp, 1964, Képzőművészeti alap Kiadóvállalata.képekkel gazdagon illusztrált.Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Törzsi Művészet 1. Ausztrália, Óceánia, Afrika. szerk.:Bodrogi Tibor. Bp., 1981, Corvina.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Volt könyvtári példány, jó állapotban.
16716.

Törzsi Művészet 1. Ausztrália, Óceánia, Afrika. szerk.:Bodrogi Tibor. Bp., 1981, Corvina.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Volt könyvtári példány, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.
16717.

Cseh Tamás: Grafikák. H.n.., 2014, Mery Ratio. 123p. Jankovics Marcell bevezetőjével. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált bársonykötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.
16718.

Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
13

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz