cca 1930 össz. 4 db berlini turisztikai fotógyűjtemény: Berlin, 12 Original-Aufnahmen für das Amateur-Album, Serie I, II és III és 12 Original-Aufnahmen von Berlin, Serie III, mind kiadói, részben sérült papírtokban, / Photo collections of Berlin, 4 pcs
cca 1936-37 4 db kis turisztikai fotógyűjtemény olaszországi városokról. Nápoly, Velence, San Remo (leporelló), Firenze, mind kiadói paíprtokban, hátoldalán ceruzával datált / Photo collections of italain cities: Naples, Venice, Firenze, San Remo