Festmények és grafikák Tételek száma: 426
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2303630
10409
385
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 19×18 cm 2253382
10410
385
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm 2306980
10411
385
11000
Carl W. Luckscheiter (?-?): Vadász és kutyája, 1931 (humoros, karikatúraszerű rajz). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Enyhén foltos. 25×17cm. 2245430
10412
385
40000
Vincze Győző (1925-2001): Dombos táj. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán VGy felirattal, 60×125 cm 2300247
10413
385
28000
Vinkler László (1912-1980): Tulipánok. Olaj, vászon, kartonon, jelzés nélkül. Sérült (festék hiánnyal). Proveniencia: a művész hagyatéka. Fa keretben, 47,5×36 cm 2300240
10414
385
15000
Vinkler László (1912-1980): Felesége arcképe. Olaj, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Fa keretben, 36×23 cm 2299375
10415
385
Mihail Volkov (1954-): Nyár. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 54,5×78 cm 2301718
10416
385
Vöröss Tibor (1911-1999):: Csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×51 cm 2301709
10417
385
Vujovits (Vujovich) Irma (1898-1977), a nagybányai szabadiskolát látogatta 1918-ban: Alabárdos. Olajtempera, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, javított fa keretben, 53,5×43 cm 1947700
10418
385
Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, "Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga", 7,5×8 cm 2205755
10419
385
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Víz a kertben (Zsennye, 1982 november). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége címkével. Fa keretben, 80×60 cm 2302349
10420
385
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft