Festmények és grafikák Tételek száma: 426
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291547
10397
385
Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm 2291552
10398
385
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett s karcon, lap széle kissé sérült, 21×15,5 cm 2291455
10399
385
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 25x25 cm. 2302275
10400
385
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban sérült és hiányos. 28x39 cm. 2198454
10401
385
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm 2260894
10402
385
Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm 2287279
10403
385
19000
Vajda Ferenc (1892-?): Szánkózók. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28,5x42 cm 2301770
10404
385
Varga István (1917-?): Libatolvaj. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa képkeretben. 34x23,5 cm 1305557
10405
385
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm 2298850
10406
385
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, Városliget. Limómetszet. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm 2298853
10407
385
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép. Linómetszet. Jelzett, Dedikált!. Üvegezett keretben. 30x20 cm 2219091
10408
385
50000
Victor Vasarely (1908-1997): Fekete-szürke kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. 51x47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft