Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm
10397.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett s karcon, lap széle kissé sérült, 21×15,5 cm
10398.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban sérült és hiányos. 28x39 cm.
10400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
33
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
10401.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm
10402.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Vajda Ferenc (1892-?): Szánkózók. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 28,5x42 cm
10403.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Varga István (1917-?): Libatolvaj. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa képkeretben. 34x23,5 cm
10404.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
10405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad vára, Városliget. Limómetszet. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm
10406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Varga Mátyás (1910-2002): Önarckép. Linómetszet. Jelzett, Dedikált!. Üvegezett keretben. 30x20 cm
10407.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Victor Vasarely (1908-1997): Fekete-szürke kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (77/90). Vasarely 75. születésnapja alkalmából megjelent mappából, 1984. 51x47 cm
10408.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft