Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

10373.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Sziráki Endre (1944-): Boldog új esztendőt. Szeriográfia, papír, jelzett, számozott (99/84.), hajtott, 18x18 cm
10374.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szurcsik József (1959-): Álomvivők, 1997. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (18/20), üvegezett fa keretben, 24,5×31 cm
10375.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
9
Takács László (1940-): Ráckevei naplemente. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19x27 cm
10376.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tamás Mária (1960-): Mic vogmuc, 2010. Computer print, kézzel merített papír. Jelzett, számozott (19/20). 32x40 cm. Kiadói papírmappában, benne egy lapon Hann Ferenc művészettörténész rövid tanulmányával a művésznőről. + Tamás Mária, kiállítási katalógus, Skanzen Galéria, 2010. 15p. Színes reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
10377.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10378.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Tabáni részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×13,5 cm   .
10379.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tikáts Adolf (1872-?): Budapest Tabán, Rácfürdő 1905-ben. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap jobb felső sarkában törésnyommal, mű ép. 18x24,5 cm
10380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10381.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A v. feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
10382.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
10383.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10384.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft