Festmények és grafikák Tételek száma: 426
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2283441
10349
385
110000
Szabó Tamás (1952-): Balázs János (1905-1977) festőművész konyhája, 1969. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 61x50 cm.
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2302963
10350
385
Szabó Tamás (1952-): Hátakt. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett dekoratív fa keretben, 34x26 cm 2240280
10351
385
Szabó Tamás (1952-): Így térnek meg.... (1981). Mezzotinto, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VII. Üvegezett fa keretben, 29x25 cm 2194775
10352
385
4800
Szalczer István (?-): Hamelni háztetők, 1989. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán is jelzett és datált, 24,5×35 cm / István Szalczer (?-): Houses in Hameln. Chalk on paper, signed, also signed and dated on the back, 24,5×35 cm 2194787
10353
385
4800
Szalczer István (?-): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×21,5 cm 2299273
10354
385
G. Szántó András (?-2002): Kanyargós utca, 1996. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Fa keretben. 36x49,5 cm 2299289
10355
385
G. Szántó András (?-2002): Őszirózsák, 1993. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 35x45 cm 2299281
10356
385
G. Szántó András (?-2002): A Rab Ráby tér kútja (Szentendre). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal- 60x45 cm 2300157
10357
385
Szántó Lukács (1953-): Kettesben. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fa keretben. 30x40 cm 2304874
10358
385
Szász Endre (1926-2003): Női alak. Tus, papír, jelzett. 27x20 cm 2295765
10359
385
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, akvarell, papír, jelzett. 18x11 cm 2295761
10360
385
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ceruza, papír, jelzett. Felső része papírra kasírozva. Foltos. 15x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft