Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

Parádi Tamás(1956-): Enteriőr oszloppal. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (19/20). Üvegezett fa keretben, 20x24 cm
10289.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Színes litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 26x47 cm. Ritka, korai absztrakt alkotás!
10290.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10291.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×34 cm
10292.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Petrencsik Olívia (?-): Női portré. Olaj, vászon. 40x30 cm
10293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pablo Picasso (1881-1973): Játékok. 1959. Litográfia, papír. Jelzett nyomtatva. Lap jobb alsó sarkában Editions combat pour la paix, copyright S.P.A.D.E.M. Paris szárazpecséttel. Hátoldalán Origine Art.Org.Es felirattal. Lapméret: 56x38 cm
10294.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
10295.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Pólya Iván (1889-1939): Tábortűznél. Olaj, vászon, dublírozott, jelezve balra lent. Fa keretben. 100,5×80,5 cm
10296.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok, 5 db mű. Litográfia, papír, jelzett. Mindegyik erősen megviselt, sérült, részben hiányos állapotban! 26,5×34 cm
10297.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10298.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lap tetején és szélén szakadással, törésnyomokkal, 30×24 cm
10299.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Prihoda István (1891-1956): Vágyódó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 16x12 cm
10300.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft