Festmények és grafikák Tételek száma: 426
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2283476
10277
385
95000
Olajos György (1953-): Alkony, 1999. Monotípia, papír, jelzett, számozott. 1/1. Üvegezett fa keretben, 52×82 cm 2241091
10278
385
34000
Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm 2242430
10279
385
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdő. Rézkarc, papír, jelzett, 24×22 cm 2297331
10280
385
1964 Oppel Imre (1883-1968 ) Merry Christmas and Happy New Year 1964, üdvözlőlap. Akvarell, papír, jelzett, 8x12 cm 2268030
10281
385
3800
Ormos 1952 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 24,5x34 cm. 2306809
10282
385
Ott Hédi (?-): Vízparti hangulat. Olaj, vászon, jelzett. 60x50 cm 2306803
10283
385
Ott Hédi (?-): Pihenés. Olaj, vászon, jelzett. 60x70 cm 2285693
10284
385
Ottó József (1966-): Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Fa keretben. 40×80 cm 2250744
10285
385
26000
Pádua Kálmán (1885-1958): Folyómenti táj (Szentendre?). Olaj,fa, jelzett, fa keretben. 21,5×27 cm. 2171509
10286
385
Abel Pann (1883-1963): Önarckép. Dedikált Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerö Ödön esztéta, kritikus lányának . Litográfia, papír. Hajtott, albumlap, hátoldalán életrajzi adatokkal / Albert Pann: Self-portrait. Autograph signed. Provenance: From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő.18x22 cm 2259074
10287
385
120000
Pap Gyula (1899-1983): Koreai anya. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Vakkereten címkén feliratozott. Restaurált. 110x80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2299076
10288
385
15000
Papp Zoltán (1924-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft