Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

ifj. Lelkes István (1937-): Vadászkutya és sólyom. Tus, ceruza, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett fa keretben. 31,5x23,5 cm
10217.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lendvai Antal (1949-1995): Ökológia VI. 1981. Ofszet, papír, jelzett, 15×13 cm
10218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lendvai Antal (1949-1995): Egy grund hősei, 1981. Ofszet, papír, jelzett, 16×13 cm
10219.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lendvai Antal (1949-1995): Arcok III 1981. Ofszet, papír, jelzett, 15×19 cm
10220.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10221.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lóránt János Demeter (1938): Hegyi legelő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22x33 cm
10222.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lóránt János Demeter (1938): Emberek - állatok. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E/A XIX/XX. Üvegezett fa keretben, 19,5x28,5 cm
10223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10224.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 135,14
1 235,29
Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
10225.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Lukács János (1952- ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 20×40 cm
10226.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Lunyák Ottó (?-?): Jézus. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 56x99 cm
10227.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Lunyák Ottó (?-?): Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült historizáló stílusú fa keretben. 74,5x100 cm
10228.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft