Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

Gaál József (1960-): A nagy falanszterépítők, 1985. Rézkarc, merített papír. Jelzett, számozott 19/20. Üvegezett fa keretben, 23×30 cm
10120.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
14
Gábor Móric (1889-1987): Bruce Lockhart (1887-1970) brit diplomata, titkosügynök portréja, London, 1934. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, fa keretben, 36,5×30 cm / Móric Gábor (1889-1987): Portrait of Bruce Lockhart (1887-1970), British diplomat, secret agent, London, 1934. Oil on canvas, signed, framed, 36,5×30 cm
10121.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Hátakt, 1923. Tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 34,5x26,5 cm. Rendkívül korai, ritka alkotás!
10122.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Gábris Béla (?-?): Őszi táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50×70 cm
10123.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gacs Gábor (1930-2019): Fej. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 40×30 cm
10124.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Gácsi Mihály (1926-1987): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29,5×39 cm
10125.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Galántai György (1941-), 2 db mű: Two information the object, 1977. Szitanyomat, papír, egy kartonra kasírozva. Jelzett. Mindkettő számozott: 25/4 és 23/20. Mindkettő mérete: 29,5x43 cm. Ritka avantgárd alkotások!
10126.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
26
Gimes Lajos (1886-1945): Vízparton olvaso lány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben, 26×33,5 cm
10127.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Bujáki lányok. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartu felső része kissé foltos, lap jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. Üvegezett fa keretben, 36×27 cm
10128.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, 33,5×25 cm
10129.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 35×24 cm
10130.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
cca 1930 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Március, naptárterv, vegyes technika, papír, jelzett, 21×13,5 cm
10131.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft