Festmények és grafikák

Tételek száma: 426

12 Önarckép mappa, 1928. Lyka Károly előszavával, Aba Novák Vilmos saját kezű ajándékozási soraival Preisich Kornél (1869-1955) gyermekgyógyász részére.  Aba-Novák Vilmos (1894-1941), Antal Elemér (1896-1991), Barcsay Jenő (1900-1988) (festőművész, grafikus), Csóka István (1897-1989), Gallé Tibor (1896-1944), Hincz Gyula (1904-1986), Istokovics Kálmán (1898-1990), Miháltz Pál (1899-1988) (festőművész), Patkó Károly (1895-1941), Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995), Szőnyi István (1894-1960), Varga Nándor Lajos (1895-1978) rézkarcai.  12 lap + az előszó és a borítón is rézkarc.   Eredeti tokban, minden lap számozott, szignált, papírméret. 36,5 x 26,5 cm A rézkarcok számozása érdekes, 49-60-ig sorrendben egymás után növekvő.
10000.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Rézkarcok a magyar vegyiparról. 15db aláírt, eredeti rézkarc mappába fűzve, 28,5x39cm Csurgói, Gyulai Líviusz. Kondor Lajos, Élesdy, Rozanits, Kaszás, stb műveivel. Egészvászon mappában
10001.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
29
10002.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Ágotha Margit (1938-2015 ): Jónás imája - Babits illusztráció, 1984. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA III/VII. Lap kissé foltos, 32×26 cm
10003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Aknay János (1949-): Fiatal nő. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott: 1/10. 54,5×38,5 cm
10004.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Almásy Aladár (1946): Egy kis egér letét elhelyezése a szakadék iskolába, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/10), paszpartuban. Lap bal felén alig látható törésnyommal. 34x38 cm
10006.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Almásy Aladár (1946-): Lófej. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1997-ből. Próbanyomat, művészpéldány E.A I/IV. Lap bal alsó sarkában törésnyommal, mű ép. 39,5x29 cm
10007.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
22
Arató Gyula (1889-1969): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×24,5 cm
10008.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
10009.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Artner Margit (1954-): Az álom. Akt mákgubókkal. Színes pontozásos rézkarc, papír, jelzett, számozott ,19x19 cm
10010.

Törölve
Balikó Ferenc (?-): Csikó (Volendam, Hollandia). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán feliratozott, 22×65 cm / Ferenc Balikó (?-): Horse (Volendam, Netherlands). Oil on wood, signed, framed, with description on the back 22×65 cm
10011.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft