Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 000Ft 21,62EUR, 23,53USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően izraeli grafikus munkája: Kompozíció, 1974. Rézkarc, papír. Számozott: 9/75. Üvegezett fa keretben. Kb. 32,5x24,5 cm.