Schwarzenhummer porcelán kép ón keretben. Matricás, jelzett, hibátlan.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Schwarzenhummer-porcelan-kep-on-keretben-Matricas-jelzett-hibatlan-16x13-cm~II2288124
2288124
11278
384
3200
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,65 EUR , 9,41 USD
Leírás: Schwarzenhummer porcelán kép ón keretben. Matricás, jelzett, hibátlan. 16x13 cm
: karap_norbert