Goebel porcelán 3 db kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Goebel-porcelan-3-db-kisgyerek-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m~II2295829
2295829
11291
384
Leírás: Goebel porcelán 3 db kisgyerek, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:
: karap_norbert