1987 Avon karácsonyi kiadású porcelán tányér. d: 20 cm Matricás, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/1987-Avon-karacsonyi-kiadasu-porcelan-tanyer-d-20-cm-Matricas-jelzett-aranyozott-hibatl~II2288058
2288058
11279
384
Leírás: 1987 Avon karácsonyi kiadású porcelán tányér. d: 20 cm Matricás, jelzett, aranyozott, hibátlan
: karap_norbert