Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 204
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290463
19108
384
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 5 g 2290443
19109
384
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,69 g 2290458
19110
384
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű markazittal, jelzett, méret: 59, bruttó: 5,76 g 2290070
19111
384
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzés nélkül, deformációval, méret: 65, nettó: 5,04 g 2290046
19112
384
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 6,93 g 2288536
19113
384
Jewellery
Ezüst (Ag) szív alakú dobozka, 26 db lapis lazuli kővel kirakva, jelzett, 21,7 g, m: 2 cm, 3,5x3 cm 2292579
19114
384
Jewellery
Ezüst (Ag) hólyagos peremű hamutálca. Jelzett d: 9 cm 20 g 2292578
19115
384
Jewellery
Ezüst (Ag) hullámos peremű hamutálca. Jelzett d: 10 cm 44 g 2291855
19116
384
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc. Jelzett. 39 cm, 10,4 g 2294253
19117
384
50000
Jewellery
Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g 2290709
19118
384
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 68 cm, bruttó: 55,6 g 2289962
19119
384
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fekete kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,44 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft