13433.
384. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.