Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 35

13439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13440.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes kotta tétel, közte: Mozart - Török Induló, Margit Creme csárdás, Sinding Frühlingsrauschen
13441.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13442.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Simándy József újra megszólal ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., Pro Patria, Pro Musica 1997. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.
13443.

Simándy József újra "megszólal" ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., "Pro Patria, Pro Musica 1997." Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sothebys early musical instruments, 1987. Angol nyelvű hangszer aukciós katalógus, fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
13444.

Sotheby's early musical instruments, 1987. Angol nyelvű hangszer aukciós katalógus, fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13445.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1860-1870 Vegyes kotta gyűjtemény, benne Ludwig van Beethoven, Liszt Ferenc, Félix Mendelssohn-Bartholdy, Franz Jüllig és mások. Közte két kézzel írt kotta. Egy egybekötve, megviselt állapotban, két kézzel írt kotta, és egy önálló kotta. Változó, nagyrészt viseltes állapotban.
13446.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13447.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi (Hannerl) I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.
13448.

Operett Album, egybekötve: Huszka Jenő: Sili bárónő I-II. füzet, Komjáti Károly-Harmath Imre: Pillangó főhadnagy I-III. füzet, Schubert Ferenc: Három a kislány. I. füzet, Schubert Ferenc: Médi ("Hannerl") I-II. füzet., Ascher Leo: Marcsa katonája, Lehár Ferenc: Pacsirta, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (címlap nélkül, hiányos). Keménykötés, papír védőborítóban, egy kijáró lappal.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1910-1920 Kotta gyűjtemény, egybekötve, kb. 20 db kottával, közte: G. Rossini: Semiramis-Ouvertüre, Richard Wagner: Tannhäuser Abendstern, A Balaton háborgása. Ábránd. Szerk.: Mihály Ignác, Grete Urbanitzky-Theo A. Körner: Ivonne, Konrad Huber: Das Märchen vom träumenden Wien, Robert Hügel: Ich wollte Dich mit Rosen überschütten, Robert Stoltz: Salome, Theo A. Körner: Und Pierrot lachte, Rene Richard Schmal: Gentry-Jazz, Robert Stolz: Wir fahren mit der Tramway, Franz Allmede-Hans Frankowski: Herrgott, wie schön bist du Wien!, Albert Heidlberg: Die keusche Helene, Willy Engel-Berger: Sulamit, Hans Duval-Diamant: Teufelsragtime!...stb. Benne színes, illusztrált címlapokkal is. Különféle kiadásokban, változó állapotban, közte szakadt, sérült, javított. Kopott félvászon-kötésben.
13449.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft