Reklám

Tételek száma: 73

6 db régi italcímke, felső részénél kartonra ragasztva: Magyar Általános Borforgalmi Rt. (Nemeskadar, Szemelt rizling), Szinyei Merse (Csemege ürmös vermouth, Special sec cocktail lelke), 2 db dry szára címke
13232.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1.Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungária Könyvnyomda. Gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a borítója kopott, a gerince tetején kissé sérült. Gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
13233.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
2 db Budapesti Nagyáruház és Corvin Áruház papírzacskó, szép állapotban
13234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1930 R.A. van der Schoot - A.G. Hillegom-Holland jubiläums-katalog herbst, német nyelvű katalógus, árjegyzék
13235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930 Pestszentlőrinci Hírlap, III. évf. 37. sz., 1930. szept. 12., Szerk.: Kuszenda Lajos, Kozma Attila, Pestszentlőrinc, Viktória-ny., korabeli reklámokkal, 4 p.
13236.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
9 db háború előtti vegyes, festett fém doboz
13237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1940 5 db klf patikai gyógyszeres doboz különböző gyógyszertárakból
13238.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12 db sörreklámos matrica
13239.

12 db sörreklámos matrica

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/ Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, made in England, worn, rusty, 9x7x5 cm/
13240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes fém doboz tétel, 4 db, közte 1 db régi Suchard doboz, 2 db régi teás doboz és 1 db modern Unicum Szilvás doboz, változó állapotban, a régiek kopottak, rozsdásak, az egyik fedele sérült, az Unicum Szilvás dobozon horpadás, 17x10x10 cm, 20x16x12 cm, 12x24x13 cm, 19x11 cm
13241.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940 Schmidt János Hentes Mészáros, Bp., Vörösváry út 132. BÚÉK, feliratú gipsz malacpersely, kopott, sérült, 17x16x8 cm
13242.

1940 "Schmidt János Hentes Mészáros, Bp., Vörösváry út 132. BÚÉK", feliratú gipsz malacpersely, kopott, sérült, 17x16x8 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Gessler-féle valódi Altvater növény-likőrös üveg, az egyik oldalán hiányos címkével, az üveg oldalán likőr maradványokkal, Bp., Gessler Siegfried Rt., 20,5x7x3,5 cm
13243.

Gessler-féle valódi Altvater növény-likőrös üveg, az egyik oldalán hiányos címkével, az üveg oldalán likőr "maradványokkal", Bp., Gessler Siegfried Rt., 20,5x7x3,5 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft