Nyomtatványok

Tételek száma: 168

1830 Hasznos mulatságok a Hazai s Külföldi Tudósításokhoz toldalékul. [Szerk.: Kovács Tamás.] 1830. első félesztendő, 1-52. sz. Pest,1830,Petrózai Trattner J. M. és Károlyi I., 417 p.+4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, laza kötéssel, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó lapokkal (9/10.,55/56.), 412. oldaltól hibás számozással, 77. oldal lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.
13463.

1830 Hasznos mulatságok a' Hazai 's Külföldi Tudósításokhoz toldalékul. [Szerk.: Kovács Tamás.] 1830. első félesztendő, 1-52. sz. Pest,1830,Petrózai Trattner J. M. és Károlyi I., 417 p.+4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, laza kötéssel, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó lapokkal (9/10.,55/56.), 412. oldaltól hibás számozással, 77. oldal lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1831 Antonius Huber: Ode honoribus reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, Metrop. Eccl. Strigoniensis canonici,etc. dum superioris per Districum Literarium Posoniensem scholarum et studiorum directoris munus auspicaretur. Ab Academicis Venerabundis de Votissime Sacrata 1831. Posonii, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, a sarkain gyűrődéssel, 2 sztl. lev.   Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerületi főigazgatói kinevezésére írt óda.
13464.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1831 Sermo reverendissimi ac magnifici domini Michaelis Adamkovits, ... ecclesiae Metropolitanae Strigoniensis canonici, ... dum provinciae ejusdem Literariae Gubernacula capesseret, habitus: Posonii die 13 Aprilis 1831. Pozsony, 1831, Typ. Haeredum Belnayanorum, latin nyelven, foltos, 2+9-18 p.  Adamkovics Mihály (1778-1845) esztergomi kanonok pozsonyi tankerület főigazgatói megnyitó beszéde.
13465.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
1843 Zürich, Monographien der Säugethiere, német nyelvű füzet, benne metszetekkel
13466.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13467.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1874 Bizonyitvány az ujonczozási felszólamlási ügyben
13468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13469.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13470.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1884-1906 Magyar Bortermelők Országos Szövetkezetének alapszabályai. Bp., 1900., Kellner és Mohrlűder, az utolsó lapon 1906-os közjegyzői betoldással, 25+1 p. és a Magyar Bortermelők Országos Szövetkezetének 1883. május 1.-től 1884 aug. 31-ig terjedő első üzlet évi zárszámadása. Bp., 1884., Birkholz és Vayda-ny., benne igazgatósági és tagnévsorral, 6 sztl. lev.
13471.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Guilliet & Fills Catalogue Illustré et Prix-Courant des Scieries & Machines á Travailler le Bois. Auxerre-Paris, én. (1890.), Guilliet & Fills,199 p. Francia nyelven. Nagy gazdag egészoldalas, szövegközti és kihjatható fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
13473.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1890 Magyar Szalon XII. kötet. Képes havi folyóirat. . Szerk.: Fekete József és Hevesi József. Bp., Magyar Szalon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban, belső címlap nélkül
13474.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft