Tükör dekoratív historizáló stílusú blondel keretben. Keret néhány helyen javított, apró sérülésekkel. Tükör méret: 59x98,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!