Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 296

Osztrák-Magyar Monarchia 1881. Habsburg Rudolf és Belgiumi Stefánia házasságkötésére kiadott Br naptárérem UNECHT jelzéssel (37,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1881. Calendar medallion commemorating the marriage of Crown-Prince Rudolf and Princess Stephanie von Belgien, Br, with UNECHT marking (37,5mm) C:VF edge error
31290.

Osztrák-Magyar Monarchia 1881. Habsburg Rudolf és Belgiumi Stefánia házasságkötésére kiadott Br naptárérem "UNECHT" jelzéssel (37,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1881. Calendar medallion commemorating the marriage of Crown-Prince Rudolf and Princess Stephanie von Belgien, Br, with "UNECHT" marking (37,5mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1888. Észak-Ausztriai Kereskedelmi Szövetség Kiállítása I. Ferenc József császár uralkodásának 40. évfordulójára aranyozott Br emlékérem, eredeti, sérült dísztokban. Szign.: Stefan Schwartz (64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1888. The Jubilee Crafts Exhibition, Organised by the Business Association of the North East, and celebrating 40 years in Government for Emperor Franz Joseph I gold plated Br commemorative medal in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (64mm) C:AU
31291.

Osztrák-Magyar Monarchia 1888. "Észak-Ausztriai Kereskedelmi Szövetség Kiállítása I. Ferenc József császár uralkodásának 40. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem, eredeti, sérült dísztokban. Szign.: Stefan Schwartz (64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1888. "The Jubilee Crafts Exhibition, Organised by the Business Association of the North East, and celebrating 40 years in Government for Emperor Franz Joseph I" gold plated Br commemorative medal in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
1896. Milleniumi emlék / Ferenc József Br emlékérem füllel, szalag nélkül (30mm) T:1-,2
31292.

1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (30mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1896. Konstantinápoly Budapesten - Emlék a lágymányosi vigalmi negyed Br emlékérme füllel (29mm) T2 karc, ph.
31293.

1896. "Konstantinápoly Budapesten - Emlék" a lágymányosi vigalmi negyed Br emlékérme füllel (29mm) T2 karc, ph.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1899. Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15. Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- patina, ph
31294.

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- patina, ph

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1911. A Magyar Ebtenyésztők és Ebkedvelők Egyesülete - I. díj 1911 Pünkösd - Lulu kétoldalas, aranyozott Br díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel (34,55g/41mm) T:2 aranyozás kopott Hungary 1911. The Association of Hungarian Dog Breeders and Dog Lovers - I. prize 1911 Pentecost - Lulu two-sided, gilt Br medal with S.G.A. makers mark (34,55g/41mm) C:XF worn gilding
31295.

1911. "A Magyar Ebtenyésztők és Ebkedvelők Egyesülete - I. díj 1911 Pünkösd - Lulu" kétoldalas, aranyozott Br díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (34,55g/41mm) T:2 aranyozás kopott Hungary 1911. "The Association of Hungarian Dog Breeders and Dog Lovers - I. prize 1911 Pentecost - Lulu" two-sided, gilt Br medal with "S.G.A." maker's mark (34,55g/41mm) C:XF worn gilding

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója Br emlékérem PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya) Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB 100th Anniversary of the National Bank of Austria Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF  HP 4593.
31296.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya)" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF HP 4593.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916. Baumgarten Lajos / A M. K. Postatakarék Pénztár Tanácsosa Br emlékplakett. Szign.: Hans Dietrich (69x60mm) T:2
31297.

1916. "Baumgarten Lajos / A M. K. Postatakarék Pénztár Tanácsosa" Br emlékplakett. Szign.: Hans Dietrich (69x60mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1929. Tűzoltóság Br érem füllel (30mm) T:2,2-
31298.

1929. "Tűzoltóság" Br érem füllel (30mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. Óbudai Hajógyár Br emlékplakett DDSG címerrel (132mm) T:2
31299.

~1930. "Óbudai Hajógyár" Br emlékplakett DDSG címerrel (132mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934. Az érdem jutalmául! M.G.O.E. Corvin kiállításának emlékére 1934. október 4-6. Br emlékplakett, LUDVIG BP. gyártói jelzéssel (45x65mm) T:2
31300.

1934. "Az érdem jutalmául! M.G.O.E. Corvin kiállításának emlékére 1934. október 4-6." Br emlékplakett, "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (45x65mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
~1939. A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek! Br emlékérem (45mm) T:2
31301.

~1939. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" Br emlékérem (45mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft