Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 296

Pátzay Pál (1896-1979) 1934. Enyvvári Jenő 50. születésnapjára Br emlékérem (321,23g/80mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1934. 50th Birthday of Jenő Enyvvári Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (321,23g/80mm) C:XF patina, edge error HPII 2062.
31239.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Pátzay Pál (1896-1979) 1945. Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV kétoldalas Br emlékérem, peremen LUDVIG gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2
31240.

Pátzay Pál (1896-1979) 1945. "Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV" kétoldalas Br emlékérem, peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31241.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
31242.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1983. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Rezi Vára XVI. SZD. Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE29
31243.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Rezi Vára XVI. SZD." Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE29

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára Br emlékérem T:1- Adamo KE38
31244.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Piffl Alajos 1891. 1891. évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott / Érdem érem ezüstözött emlékérem eredeti dísztokban! (60mm) T:2 tokon külső sérülések
31245.

Piffl Alajos 1891. "1891. évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott / Érdem érem" ezüstözött emlékérem eredeti dísztokban! (60mm) T:2 tokon külső sérülések

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Sebestyén Sándor (1949-) 1988. Stephanus Rex Gisella Regina Hungari 1038 1988 Szent István Br kör emlékplakett (140mm) T:2
31247.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Seregély Dezső (1867-1948) 1927. Beethoven 1770-1827 szignó nélküli, negatív gipsz minta a Huszár - Procopius katalógus 4831. számú darabjának érmeképével. (Az éremkép 151x224mm, az egész minta 207x273mm) T:1-,2
31248.

Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "Beethoven 1770-1827" szignó nélküli, negatív gipsz minta a Huszár - Procopius katalógus 4831. számú darabjának érmeképével. (Az éremkép 151x224mm, az egész minta 207x273mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. Madách Imre 1823-1864 Br emlékplakett (94mm) T:2
31249.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Madách Imre 1823-1864" Br emlékplakett (94mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. Franz Peter Schubert 1797-1828 egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2
31250.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) DN Franz Peter Schubert 1797-1828 egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND Franz Peter Schubert 1797-1828 one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina
31251.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft