Bolhapiac

Tételek száma: 645

Régi vászon öv festett fém veretekkel, fém csattal, h: 66 cm
12160.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi réz feszület, 23x10 cm
12161.

Régi réz feszület, 23x10 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Buddha figurák, 2 db, műgyanta, m: 4 cm és 4,5 cm
12162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mária a kisdeddel, festett fa-gipsz falkép, jelzés nélkül, 22x16 cm, fa keretben, kerte hátoldala sérült és hiányos
12163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tilos a dohányzás! feliratú zománcozott fém tábla. Sérült. 10x29,5 cm.
12164.

'"Tilos a dohányzás!" feliratú zománcozott fém tábla. Sérült. 10x29,5 cm.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dohányzás és nyílt láng használata tilos! feliratú zománcozott fém tábla. Széleinél sérült, felületi kopásokkal. 15,5x24,5 cm.
12165.

"Dohányzás és nyílt láng használata tilos!" feliratú zománcozott fém tábla. Széleinél sérült, felületi kopásokkal. 15,5x24,5 cm.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fekete könnyűfém gyertyatartó csavart mintával, m: 16,5 cm
12166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Régi színházi távcső, hiányzó állító mechanizmussal, h: 12 cm,
12167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ahellma faragott, festett fa és fém hangszer? 28 cm
12168.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Réz ékszerdobozka, belül piros szövet borítással, benne különféle ásványokkal (6 db) és egy ásvány lámafigurával, rajta lepattanásokkal, d: 9 cm, m: 5 cm.
12169.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A Diadal Magyar Szivarkapapír és Szivarkahüvelygyár papírdoboza, 17x8x4 cm
12170.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi fekete lakk ridikül, 10x27x4 cm
12171.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft