15118.
384. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borÃtóval.