Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

16611.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Siegbert Hummel: Geschichte der Tibetischen Kunst. Leipzig,1953,VEB Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16612.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lyka Károly: Magyar Művészet 1800-1850. A táblabíróvilág művészete. Bp.,[1939], Singer és Wolfner, 640 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16613.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Aquarell-Malerei. Stuttgart,1995,Unipart Verlag. Részletes, gazdagon illusztrált német nyelvű könyv. Kiadói kartonált papírkötés,
16614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Balogh Gyöngyi-Király Jenő: Csak egy nap a világ... A magyar film műfaj- és stílustörténete. 1929-1936. Bp., 2000., Magyar Filmintézet. Kiadói kartonált papírkötés.
16615.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kőnig Frigyes: Harmonia perturbata. Megzavart összhang. Disrupted Harmony. Kandó Mihály fordítása. Bp, 2005, Semmelweis Kiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben. Angol és magyar nyelven. Szép állapotban.
16618.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Szyksznian Wanda. Bp, 1998, Novoprint Nyomdaipari és Kiadói Részvénytársaság. Dienes Judit fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban. Szép állapotban.
16620.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16621.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2008-2017 Artmagazin 22 száma (29, 38-49,86-94 számok.)
16622.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: