17281.
384. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
Márai Sándor: ZendülÅ‘k. Márai Sándor munkái. Bp., 1945,Révai, 326 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban, sérült, hiányos borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel.