Metszetek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1942899
11012
384
24000
Engravings
1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Szarvasok, rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 35x26 cm, keret: 43x32 cm/
1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Deers, copper engraving, paper, in glassed wooden frame, spotty, 35x26 cm, frame: 43x32 cm/ 2193464
11013
384
Engravings
A Virginai-Egyetem. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 10,5x16 cm 2193463
11014
384
Engravings
Der Königsee. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x16 cm 2193460
11015
384
Engravings
Der Piraeus (Pireusz). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm 2255362
11016
384
Engravings
El primer capotazo, bikaviadalt ábrázoló jelenet. Litográfia, papír, üvegezett keretben 31x47 cm 1319408
11017
384
Engravings
cca 1810 D.K. Bonatti: Cigarettázó ifjú. Színes litográfia, papír, 22×16 cm 2264229
11018
384
Engravings
'Abt v. Dongerlo Oberster und Inhaber verschiedener Regimenter bei der niederländischen Armee wie solhe hier zu Sehen ist.", kézzel színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, metszet: 25x18 cm, keret: 42x31 cm 2241380
11019
384
Engravings
cca 1800 Vinc. Debonis, Giuseppe Canacci: Prospetto delle delizie e vantaggi della pace. Rézmetszet, papír, sérült, 42x31 cm 2238452
11020
384
3800
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883): Vaspályai híd Pozsony mellett/ Die Eisenbahnbrücke bei Pressburg. Színes acélmetszet. Üvegezett keretben. 11,5x16,5 cm 2241792
11021
384
Engravings
cca 1891-95 2 db divatmetszet, paszpartuban, 37x24 és 35x24,5 cm 2241730
11022
384
Engravings
J. Smit jelzéssel: Hosszúfarkú mormota (Marmota caudata). Színes litográfa, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban. 20x26 cm 2242712
11023
384
Engravings
cca 1870-1890 Össz. 10 db divatrajz metszet. Színes litográfia, papír, paszpartuban. Ca. 26,5×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft