Walter Stanley Keane (1915-2000): Tomorrow Forever (Mindörökké holnap). Litográfia, papír. Jelzett a litoigráfia alatt nyomtatottan. Számozott: 308/3500. Keane International Gallery angol nyelvű tanúsítványával. Jobb alsó sarkában kissé foltos. 48,5x91 cm