Horváth Jenő (?-?): Koldus, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Horvath-Jeno-Koldus-fametszet-papir-jelzett-kartonra-ragasztva-19C39715-cm~II2289294
2289294
10138
384
Leírás: Horváth Jenő (?-?): Koldus, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19×15 cm
: sza