Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290702
10099
384
Gaál Imre Péter (1921-2013): Hólvodás Vác környékén. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm 2289213
10100
384
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Tűzijáték. fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 10x14 cm 2289220
10101
384
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Bányászok. fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 14x21 cm 2288702
10102
384
60000
Galla Endre (1897-1971): Virágos park. Olaj, vászon, jelzett, apró felületi karcolással. Fa keretben. 63×77 cm 2290782
10103
384
4200
Garzó Bertalan (1882-1959): Udvar. Ceruza, papír, jelzett, lap szélén halvány foltok, paszpartuban, 25×35 cm 2290204
10104
384
Gáspár Jenő (?-?): Szántás. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 24x29,5 cm. 2292979
10105
384
Gebauer Ferenc (?-?): Havas táj, 1940. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28,5×40 cm 2249981
10106
384
34000
Geisler, Stephan (1968-): Kék-vörös kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 50×39,5 cm / Geisler, Stephan (1968-): Blue-red composition. Mixed technique on paper, signed. Framed with glass. 50×39,5 cm 2178305
10107
384
Gerhardtné jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, díszes üvegezett keretben, 28,5×38 cm 2292170
10108
384
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár (halványan). Díszes, üvegezett keretben, 35×27 cm 2288778
10109
384
Glatz jelzéssel: Birkózók. Olaj, vászon, restaurált. Kopott fa keretben. 74×50 cm 2288842
10110
384
15000
Albert Glizes jelzéssel: konstruktivista csendélet. Olaj, farost. Üvegezett keretben. 73x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft