Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2269567
10452
384
Olvashatatlan jelzéssel (Z... Zoltán): Vízi móka. Szén, papír, paszpartuban, kissé foltos, 63,5x45,5 cm 2232382
10453
384
Jelzés nélkül, Jan Vermeer van Delft (1632-1675) után: Leány gyöngy fülbevalóval. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm 2179479
10454
384
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Kréta, merített papír, üvegezett keretben, 43,5x31 cm 2232384
10455
384
Olvashatatlan jelzéssel: Virág. Színes linómetszet, papír, sérült, 54×45 cm 1319439
10456
384
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm 1297379
10457
384
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm 2289003
10458
384
Olvashatatlan jelzéssel: Kassa. Rézkarc, papír. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 22,5×16,5 cm 2288716
10459
384
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent (BB '77?): Szól a zene. Akvarell, filctoll, kollázs, papír. Üvegezett fa keretben. 52×72 cm 2288723
10460
384
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. 20×26 cm 2288577
10461
384
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Pasztell, papír. Üvegezett, javított fa keretben. 30x23,5 cm 2288616
10462
384
Olvashatatlan (Silber...?) jelzéssel: Gewitter (zivatar). Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben. 10x13,5 cm 2288037
10463
384
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a pusztán. Pasztell, papír, foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5x62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft