Festmények és grafikák

Tételek száma: 551

Pirk János (1903-1989): Szentendre télen, zajló Dunával, önarcképpel. Hidegtű, papír, jelzett, lap tetején apró folttal. 27×31 cm
10269.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
PML vagy PLM (?) monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm
10270.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Poldi jelzéssel: Arckép, 1969. Ceruza, papír. Lap sarkaiban töréásnyomokkal. 28,5x20,5 cm
10271.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pólya T jelzéssel: A kutya fáját!. Olaj, karton. Üvegezett, díszes fa keretben. 33,5x23,5 cm
10272.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
14
Porubszky István (1931-2016): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben. 40x30 cm. Porubszky István, vagy közismert nevén Potyka bácsi magyar szabadságharcos volt az 1956-os forradalom idején, a kispesti ellenállás vezéralakja. A forradalom bukásakor Kanadába emigrált, ahol tájképeket festett, a rendszerváltáskor azonban visszatért Magyarországra.
10273.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Porubszky István (1931-2016): Thruth creek, Vermont, USA (Truth patak, Vermont, Egyesült Államok). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 76x101 cm. Porubszky István, vagy közismert nevén Potyka bácsi magyar szabadságharcos volt az 1956-os forradalom idején, a kispesti ellenállás vezéralakja. A forradalom bukásakor Kanadába emigrált, ahol tájképeket festett, a rendszerváltáskor azonban visszatért Magyarországra.
10274.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Porubszky István (1931-2016): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 61x91 cm. Porubszky István, vagy közismert nevén Potyka bácsi magyar szabadságharcos volt az 1956-os forradalom idején, a kispesti ellenállás vezéralakja. A forradalom bukásakor Kanadába emigrált, ahol tájképeket festett, a rendszerváltáskor azonban visszatért Magyarországra.
10275.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Porubszky István (1931-2016): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és korábbi tulajdonos feljegyzésével. Dekoratív historizáló stílusú, kissé sérült keretben. 61x91,5 cm. Porubszky István, vagy közismert nevén Potyka bácsi magyar szabadságharcos volt az 1956-os forradalom idején, a kispesti ellenállás vezéralakja. A forradalom bukásakor Kanadába emigrált, ahol tájképeket festett, a rendszerváltáskor azonban visszatért Magyarországra.
10276.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Prihoda István (1891-1965): A kis balerinák. Rézkarc, papír, javított szakadással, jelzett, 42×33 cm
10277.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 18×23 cm
10278.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Prokop Péter (1919 - 2003): Kígyóbűvölő. Papír kasírozva, tus, akvarell, zománc, jelzett, fa keretben, 32,5×24,5 cm
10279.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky (1950-2018). Triptichon III. Acrylic on canvas, signed, with description on the reverse. 100x70 cm
10280.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft