Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291447
10135
384
S. Horváth Ildikó (1969-): Csokonai Lili - Tizenhét hattyúk. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA XXI/XXV. 14,5x10 cm. Csokonai Lili Esterházy Péter (1950-2016) író álneve volt. 2291441
10136
384
S. Horváth Ildikó (1969-), 4 db mű: Tavasz, Nyár, Ősz, Tél (4 évszak). Színes rézkarc, papír. Jelzett, mindegyik számozott. 14,5x3,5 cm. 2291442
10137
384
S. Horváth Ildikó (1969-): Szentendre. Színes rézkarc, papír. Jelzett, művészpéldány EA III/XXV. 8x11 cm. 2289294
10138
384
Horváth Jenő (?-?): Koldus, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19×15 cm 2238093
10139
384
I Grünwald jelzéssel: Torony. Olaj, karton sérült. Díszes fa keretben. 68x49,5 cm 2292437
10141
384
65000
Imre István (1918-1983): Kilátás a Szépművészeti Múzeumra a Hősök terén. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 70×50 cm 2241810
10142
384
Imre István (1918-1983): Fagyöngy és virág. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 38x29 cm 2292133
10143
384
38000
Irányi Iritz Sándor (1890-1975): Erdei séta. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×70 cm 2293019
10144
384
Irén jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült (apró lyukal, több helyen kisebb festék hiánnyal). Fa keretben. 70×35 cm 2293018
10145
384
Irén jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült (lyukas, több helyen festék hiánnyal). Fa keretben. 70×35 cm 2201677
10146
384
Iván Szilárd (1912-1988): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29×38 cm 1950810
10147
384
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft