Kerámiák

Tételek száma: 54

Mázas kerámia padlóváza, alján kisebb javítással, m: 42 cm
11049.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
5 db festett kerámia plakett, 4 db falra akasztható d: 8 - 12 cm, 11x8 és 10,5x8 cm közötti méretekben
11050.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Női alakos mázas kerámia hamutál, jelzett (Cs. Kovács fazekas Szentes), lepattanásokkal, mázhibával, máz alatti repedésekkel, 13x14 cm
11051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Virágmintás kék-fekete mázas kerámia tálka, jelzett (MS HMV - Mónus Sándor), kopott, lepattanásokkal, d: 14 cm
11052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Népművészeti korsó, mázas kerámia, alján jelzett, apró kopásnyomokkal m: 24,5 cm
11053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kerámia korsó belül türkiz mázzal, lepattanásokkal, repedéssel, m: 27 cm
11054.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Zöld mázas szilke, két füllel, lepattanásokkal, repedésekkel, m: 19,5 cm
11055.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Füles padlóváza, mázas kerámia, plasztikusan kígyókkal díszített, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:40 cm
11056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20 db kerámia város címer magyar városokkal. d: kb 8 cm
11058.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Iparművész kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, M: 33 cm
11059.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyarszombatfai kerámia vállalat 6 személyes likőrös készlete, festett, mázas, jelzett, eredeti dobozában, m: 4 cm, 30x10,5 cm
11060.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft