Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 207

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991 kétoldalas, öntött Br emlékérem (100mm) T:1-
30773.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára Ag emlékérem (36,35g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30774.

Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára" Ag emlékérem (36,35g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Renner Kálmán (1927-1994) DN Dr. Segner Hungarius 1704-1777 Debrecen / Segner kerék feltalálója Br emlékérem (115mm) T:2
30775.

Renner Kálmán (1927-1994) DN " 'Dr. Segner Hungarius' 1704-1777 Debrecen / Segner kerék feltalálója" Br emlékérem (115mm) T:2

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. 450 éves a Pápai Református Kollégium jelzett Ag emlékérem (35,08g/0.640/42mm) T:BU
30776.

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem (35,08g/0.640/42mm) T:BU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rózsa Péter (1936-) ~1970-80. Kossuth Lajos Katonai Főiskola - 30 egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (101mm) T:1- patina
30777.

Rózsa Péter (1936-) ~1970-80. "Kossuth Lajos Katonai Főiskola - 30" egyoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (101mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30778.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Soltra Elemér (1922-2013) 1991. II. János Pál pécsi látogatására készült kétoldalas öntött Br emlékérem. In Memoriam Visitationis PP JOANNIS PAVLI II 17 AVGVSTI 1991 (133mm) T:1-
30779.

Soltra Elemér (1922-2013) 1991. II. János Pál pécsi látogatására készült kétoldalas öntött Br emlékérem. "In Memoriam Visitationis PP JOANNIS PAVLI II 17 AVGVSTI 1991" (133mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16
Soltra Elemér (1922-2013) 1994. Magyar Gerontológiai Társaság - Pécsi Akadémiai Bizottság - Baranya Megyei Kórház Geriatriai Osztálya Pécsbánya - Egyház és Gerontológia - Egyházak az Idősekért Tudományos Konferencia Br emlékérem (109mm) T:1-,2 patina
30780.

Soltra Elemér (1922-2013) 1994. "Magyar Gerontológiai Társaság - Pécsi Akadémiai Bizottság - Baranya Megyei Kórház Geriatriai Osztálya Pécsbánya - Egyház és Gerontológia - Egyházak az Idősekért Tudományos Konferencia" Br emlékérem (109mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1997. Tata visszavétele - 1597-1997 / Éremgyűjtők tatai csoportja 1997. VIII. 9-10. - Pálffy Miklós generális jelzett Ag emlékérem, piedfort veret, peremén SZG beütéssel (66,63g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30781.

Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "Tata visszavétele - 1597-1997 / Éremgyűjtők tatai csoportja 1997. VIII. 9-10. - Pálffy Miklós generális" jelzett Ag emlékérem, piedfort veret, peremén "SZG" beütéssel (66,63g/0.925/32mm) T:1- (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Tóth Sándor (1933-) 1990. Új klinikai épület avatása MCMXC szeőtember 10. / Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged öntött Br emlékérem bőrtokban (66mm) T:1-
30782.

Tóth Sándor (1933-) 1990. "Új klinikai épület avatása MCMXC szeőtember 10. / Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged" öntött Br emlékérem bőrtokban (66mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Tóth Sándor (1933-) 1998. 40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1-
30783.

Tóth Sándor (1933-) 1998. "40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában" aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Varga Éva (1949-) 1990. Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára egyoldalas, öntött Br plakett (92mm) T:2
30784.

Varga Éva (1949-) 1990. "Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára" egyoldalas, öntött Br plakett (92mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft