Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-szintetikus-piros-kovel-jelzett-h-4-5-cm-brutto-16-33-~II2277162
2277162
19088
383
Jewellery
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus piros kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 16,33 g
: karap_norbert