Nyomtatványok

Tételek száma: 250

cca 1910 Farkas Árpád papír tanszer kereskedés magyar latin szótárfüzet kézzel írt
13149.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910 Schnellpostdampfer Kaiser Wilhelm II. Német nyelvű nyomtatvány fekete-fehér fotókkal
13150.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1910 Wiesel Adolf m. kir. szab. jégszekrény, sörkimérőkészülékek és fürdő és fürdőkád gyárának fürdőkád és fürdőszoba-berendezések árjegyzéke, szövegközti képekkel, magyar és német nyelven, kissé foltos címlappa, 24 p.
13151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
23
13152.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910-1920 13 db kép Jézus születéséről, 9×14 cm
13153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-1920 Iskolai szemléltető táblák, 8 db: Vende E.: Szemléltető Képek a Magyar Irodalomtörténetéhez II. 7 táblája, valamint Nagy Lajos Kora (1342-1382) I. képtáblával, Márki Sándor: Magyar Történeti Képatlasz c. kiadvánnyal, kartontáblák, részben kopottak, részben kissé foltosak, egy tábla sarkán hiánnyal, 29x42 cm
13154.

cca 1910-1920 Iskolai szemléltető táblák, 8 db: 'Vende E.: Szemléltető Képek a Magyar Irodalomtörténetéhez II. 7 táblája', valamint 'Nagy Lajos Kora (1342-1382) I.' képtáblával, Márki Sándor: Magyar Történeti Képatlasz c. kiadvánnyal, kartontáblák, részben kopottak, részben kissé foltosak, egy tábla sarkán hiánnyal, 29x42 cm

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1910 A Kecskeméti Katholikus Temetkezési Egylet alapszabályai. 4p. Hajtásnyommal, néhány ceruzás jelöléssel, lap alján apró szakadással.
13155.

1910 A "Kecskeméti Katholikus Temetkezési Egylet" alapszabályai. 4p. Hajtásnyommal, néhány ceruzás jelöléssel, lap alján apró szakadással.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13156.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1913 Konrad János császári és királyi udvari szállító 24. számú főárjegyzéke, órák, ékszerek, hangszerek, optikai eszközök, fegyverek, szerszámok, viseltes állapotban, 266p
13157.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1914-2005 Vegyes szentkép tétel, kb. 40 db. Modernek és régiek vegyesen.
13158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1914 A Magyar Mérnök- És Építészegylet közlönye, XLVIII. kötet 15. szám
13159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, Újpest és környéke,(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.
13160.

1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft