Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 37

Régi angol levélmérleg réz súlyokkal / Vintage English letter scales 22 cm
11328.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa banklámpa. Nagy méretű. Réz, üveg. Új vezetékkel. Hibátlan. 60 cm
11329.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
17
Asztali íróeszköz- és tintatartó vadász figurával. Ón, jelzés nélkül. tintatartó teteje hiányzik. 31x19 cm
11330.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
XIX, sz. vége: Velencei fali tükör. metszett, kézzel készített, egy két apró lepattanással a szélén. masszív fa hátlappal. m: 68 cm sz: 53 cm
11331.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
XX. sz. eleje: Íróasztali lámpa / banklámpa. Réz. Működő, jó állapotban. 40 cm
11332.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Antik, madarat mintázó szecessziós ón kiöntő, üveg belső nélkül, kis horpadással, elmozdulásokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm
11333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db /  Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total
11334.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Asztali lámpa. Nagy méretű bronz, anyagában színezett üveg betétekkel, új vezetékezéssel, szép állapotban. 80 cm
11335.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
Nagy méretű faragott fa kelyhek párban, egy-két kisebb kopással m: 21 cm, d: 13 cm
11336.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fém historizáló tálca, 40,5x21 cm
11337.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kayserzinn jelzésű szecessziós ón tálca, őzbak motívummal, 41x24 cm
11338.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szecessziós öntöttvas asztali lámpa eredeti szecessziós üveg búrával, m: 33 cm
11339.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft