Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 55

Németország DN Fünfzig reichspfennig 1924 jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND Fünfzig reichspfennig 1924 unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
31626.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31627.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Olasz Államok / Pápai állam 1846-1878. IX. Pius pápa / A leégett Szent Pál Bazilika 1823. július 16. kétoldalas bronzozott fém emlékérem (50mm). Szign.: Girometti T:2,2- ph. Italian States / Papal State 1846-1878. PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS / BASILIC S PAVLI EX INCENDIO - XV IVL MDCCCXXIII double sided Br plated metal commemorative medallion about the burnt down San Paolo fuori le mura (50mm). Szign.: Girometti C:XF,VF edge error
31628.

Olasz Államok / Pápai állam 1846-1878. "IX. Pius pápa / A leégett Szent Pál Bazilika 1823. július 16." kétoldalas bronzozott fém emlékérem (50mm). Szign.: Girometti T:2,2- ph. Italian States / Papal State 1846-1878. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS / BASILIC S PAVLI EX INCENDIO - XV IVL MDCCCXXIII" double sided Br plated metal commemorative medallion about the burnt down San Paolo fuori le mura (50mm). Szign.: Girometti C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
Olaszország 1887. XIII. Leó pápa Br emlékérem (21mm) T:2-
31629.

Olaszország 1887. "XIII. Leó pápa" Br emlékérem (21mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olaszország 1984. Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984 Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1
31630.

Olaszország 1984. "Piramide di Caio cestio - Porta S. Paolo - 4 Giugno 1984 / Quarantennale della Liberazione - Roma 1944 1984 - MMDCCXXXVII 21 Aprile 1984" Br emlékérem, eredeti tokban (49mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olaszország 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)
31631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország 1993. Az ellenállás szobrai / Az ellenállás 50. évfordulója Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy 1993. Statues of the resistance / 50th anniversary of the resistance Br medallion in original case (38mm) C:UNC
31632.

Olaszország 1993. "Az ellenállás szobrai / Az ellenállás 50. évfordulója" Br emlékérem, eredeti tokban (38mm) T:1 Italy 1993. "Statues of the resistance / 50th anniversary of the resistance" Br medallion in original case (38mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Olaszország DN Cesena városa Br emlékérem (59mm) T:1- Italy ND Comune di Cesena Br commemorative medal (59mm) C:AU
31633.

Olaszország DN "Cesena városa" Br emlékérem (59mm) T:1- Italy ND "Comune di Cesena" Br commemorative medal (59mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Olaszország DN Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság) az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött fém emlékérme (~39mm) T:2 kis patina Italy ND Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee) silver plated metal commemorative medal of the Committee founded in 1914 (~39mm) C:XF small patina
31634.

Olaszország DN "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Olasz Nemzeti Olimpiai Bizottság)" az 1914-ben alapított bizottság ezüstözött fém emlékérme (~39mm) T:2 kis patina Italy ND "Comitato Olimpico Nazionale Italiano (Italian National Olympic Committee)" silver plated metal commemorative medal of the Committee founded in 1914 (~39mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Románia 1973. Dinamo Bukarest Sport Klub 1948-1973 / 25. Évforduló Br emlékérem (60mm) T:2 Romania 1973. Dinamo Bucharest Sport Club 1948-1973 / 25th Anniversary Br commemorative medal (60mm) C:XF
31635.

Románia 1973. "Dinamo Bukarest Sport Klub 1948-1973 / 25. Évforduló" Br emlékérem (60mm) T:2 Romania 1973. "Dinamo Bucharest Sport Club 1948-1973 / 25th Anniversary" Br commemorative medal (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Románia 1982. Bukaresti Repülési Társaság - Rombac 1-11 próbarepülés Br plakett (41x71mm) + 1985. A.S. Aeronautica Bucuresti - Az afrikai rajtaütés emlékérem Br emlékérem (60mm) T:2 Romanai 1982. Airline Bucharest - First Rhombus Test Flight Br plaque (41x71mm) + 1985. A.S. Aeronautica Bucuresti - In memoriam Raidul African Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31636.

Románia 1982. "Bukaresti Repülési Társaság - Rombac 1-11 próbarepülés" Br plakett (41x71mm) + 1985. "A.S. "Aeronautica" Bucuresti - Az afrikai rajtaütés emlékérem" Br emlékérem (60mm) T:2 Romanai 1982. "Airline Bucharest - First Rhombus Test Flight" Br plaque (41x71mm) + 1985. "A.S. "Aeronautica" Bucuresti - "In memoriam" Raidul African" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetunió 1977. Tolsztoj Br emlékérem az Orosz Irodalom Klasszikusai sorozatból (36mm) T:2 ph. Soviet Union 1977. Tolstoy Br commemorative medal from the Classics of Russian Literature series (36mm) C:XF edge error
31637.

Szovjetunió 1977. "Tolsztoj" Br emlékérem az "Orosz Irodalom Klasszikusai" sorozatból (36mm) T:2 ph. Soviet Union 1977. "Tolstoy" Br commemorative medal from the "Classics of Russian Literature" series (36mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft