Játékok Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2264162
12021
383
Toys, board-games
Erotikus, akt francia kártya 110 db 2278742
12022
383
Toys, board-games
Modellvasút kiegészítők, közte gyep, sorompók, lámpa, figurák, vagon 2277001
12023
383
Toys, board-games
Italozós torpedó játék eredeti csomagolásban 2285360
12024
383
Toys, board-games
Régi jóskártya, cigánykártya 31 lapos, egyik sarkán hiány 2285388
12025
383
Toys, board-games
2 db régi baba fej (kaucsuk, porcelán és egy baba. 44 cm 2284245
12026
383
Toys, board-games
Elektromos autós játék, nem kipróbált 2285580
12027
383
Toys, board-games
cca 1960 Régi asztali foci játék eredeti dobozában, egy bábú letört, egy hiány, Működőképes. 51x31 cm 2285614
12028
383
Toys, board-games
XIX: sz. vége: Bécsi fajansz kupa, ón fedéllel. Kézzel festett, formaszámmal. / Vienna, fayance cup with tin lid. m: 18 cm 2278033
12029
383
Toys, board-games
Nagy modell vasút játék és katalógus tétel: 3 db Roco H0 katalógus, 2 db Fleischmann 2008 katalógus, Fleischmann 2010 katalógus, 2 db Brawa 2009 katalógus, 2 db Brawa 2010 katalógus. Piko H0 Br01 gyorsvasúti mozdony és vagon, eredeti dobozában, mozdony nem működik. Lima H0 1:87 mozdony, h. 20,5 cm, nem működik és 5 db kocsi, h: 27 cm, hiányos. sínek és trafó nélkül, eredeti sérült dobozában. Lima Il Pendolino, 4 db kocsi, h. 29,5 cm, hiányos: mozdony, trafó, sínek, kábel nélkül, eredeti kissé sérült dobozában. 2282593
12030
383
Toys, board-games
Hunor és Magyar útján. Iker-szabályrendszerű társasjáték. Komplett, hiánytalan. Eredeti kartondobozában. 2217386
12031
383
Toys, board-games
Fischertechnik építőjáték eredeti dobozában, leírással, kisse talán hiányos, mellé rulett játék táblája 2285337
12032
383
Toys, board-games
Matchbox játékkészlet (5 db), eredeti csomagolásában, szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: