Könyvek: Technika

Tételek száma: 34

Szeghalmi Gyula: Amatőr fényképészek könyve Gyoma, 1906, Kiadta és nyomatta Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete; [3] p. + 328 p. + [22] t.; ill. A szerző bevezetésével, 248 szövegképpel, 4 háromszinnyomást föltüntető és 18 monochróm műmelléklettel. Korabeli félvászon kötésben.
17194.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. Bp., 1892, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, igényesen újrakötött vászonkötésben
17195.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zelovich Kornél: A M. Kir. József Műegyetem és a hazai technikai felsőoktatás története. Bp., 1922, Pátria. Kiadói papírkötés, képekkel, táblázatokkal, kissé kopottas állapotban.
17196.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Tóth Sándor László: A fafeldolgozás 1945 után. Fejezetek a fa- és bútoripar történetéből az ezredfordulóig Magyarországon. Bp., 2001., Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés.
17197.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Landgráf Katalin-Szittner Andrea: Szövés. Kaptár. Bp.,[1985], Múzsák. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17198.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Edison in Hungary. Bp., 2006, Országos Széchényi Könyvtár, Budapest Bank Budapestért Alapítvány. Kiadói papír kötésben.
17199.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban. Volt könyvtári példány.
17201.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
17202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Trabant 601 kezelési útmutatója. Zwickau, 1981., VEB Sachsenring. Papírkötésben, kopott borítóval. +Wartburg 353 üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1985, VEB Fachbuchverlag. Papírkötésben, kopott borítóval.
17203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kőműves László: Autómodellező szakkörök kiképzési tematikája. H.n., é.n., Vörös Csillag Érdemrenddel Kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Modellezési Osztálya. Kiadói papír kötésben, 36p.
17204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft