Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 274

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.Tékával.
17371.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19
Fekete István: A koppányi aga testamentuma, Bp, 1968, Móra Ferenc Könyvkiadó, hatodik kiadás, Csergezán Pál rajzaival, Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal
17372.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fekete István: Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető Könyvkiadó. Első kiadás! Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17374.

Kikiáltási ár:
800 Ft
14
Fekete István 2 műve:Tüskevár, Ballagó Idő, Bp, 1976, Móra Tizennegyedik és harmadik kiadás. Papírkötés,
17375.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kriza János: Székely népköltési gyűjtemény. Összesítő válogatás a kiadott és kéziratos hagyatékból. I-II. kötet. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon kötésben.
17376.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
[Honoré de] Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A színes képek a francia Dubout mester remekei. Vál. és ford: Fónagy Iván. Bp.,(1957),Magyar Helikon, 237+3 p. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borítónál kissé laza kötéssel. Számozott (1100/888.) példány.
17377.

[Honoré de] Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Vál. és ford: Fónagy Iván. Bp.,(1957),Magyar Helikon, 237+3 p. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borítónál kissé laza kötéssel. Számozott (1100/888.) példány.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Baloghné Hajós Terézia: Harc az életért. Képek a természetből. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1928, Singer és Wolfner, félvászon-kötés, kopott a borítója
17378.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Wass Albert: Az igazlátó, Aforizmák, Bölcsességek és gondolatok, Pomáz, 2004, Kráter Kiadó, Kartonált papírkötés papír védőborítóban
17379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
N. Nicoll: A csodálatos szobor. Bp., é.n. Pesti Hírlap könyvek. Szakadozott papírborítóval
17380.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H. De Vere Stacpoole: A csendes mocsarak. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói papírborítóval
17381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Veress D. Csaba: Veszprémfajsz története. Veszprém, 1994, Balatonfüred-Csopak Tája Szövetkezet. Szerző által dedikált. Kiadói kartonált kötésben. Készült 2000 példányban.
17382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: