Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1892181
18598
383
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1892127
18599
383
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. 1988402
18600
383
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal. 2110794
18601
383
Játsszál velem. Mindent tudok. Szerk.: Pünkösti Andor. Bp., 1934, Újság Részvénytársaság. Kiadói félvászon-kötés. 2019000
18603
383
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2201182
18607
383
Agnes Newton Keith: Amerre a szél jár. Élet a trópusokon. III. kiadás. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Rajzokkal illusztrálva. Bp., 1941, Dante. Egészvászon-kötésbe. 2195983
18610
383
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben. 2195892
18611
383
Arany-, Gyémánt-, Vas-, Rubin- és Platinadiplomások. Villamosmérnöki és Informatikai Kar. Bp., 2010, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem. Eredeti papírkötésben. 2195853
18612
383
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1942 Magyar Élet. Átkötött félvászon-kötésben. Borító sérült, foltos, lapok leváltak a kötésről. 2195857
18614
383
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versforrások második gyűjteménye. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben. 2195810
18615
383
Garay János válogatott művei. Szerk.: Kovács Antal. Szekszárd, 1956. Tolna megyei Tanács VB Könyvtára. Átkötött félvászon-kötésben, ex librisszel. 2196048
18616
383
Hendrik Van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Bp., Hungária. Félvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft