Vegyes könyvcsomag:
Koroknay István: Az állatok nagy képeskönyve. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
J. Hanzelka-M. Zikmund: Afrika. Az álmok világában és a valóságban. I-II. kötetek. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötésben.
Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
Domonkos O.-Nagybákay P.: Magyarország kézművesipartörténetének válogatott bibliográfiája. Bp., 1992, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.