Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 274

17491.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csányi Vilmos-Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Anatómiája, élettana, viselkedése és kultúrökológiája. Makovecz Benjámin rajzaival. Bp., 2000, Helikon. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel.  Magyar Könyvhét Dante 1930 bélyegzéssel.
17493.

Sue: A bolygó zsidó I-II. köt. Ford.: Keleti Gábor, Lányi Viktor, és Csetényi Erzsi. A borító illusztrációja Biczó András grafikus munkája. Bp.,é.n.,Dante, (Hornyánszky V.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet sarkán sérüléssel. "Magyar Könyvhét Dante 1930" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17
17494.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Gömöri Jenő Tamás-Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béka a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. III. köt.: Sírnak a hegyek. Bp., 1936., Székely Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ex libris-szel.;   Dormándi László: Sólyommadár. Balassa Bálint regénye. Bp.,1927., Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.;   Gagyi László: A kiválasztottak. Bp.,1938,Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel. Ex libris-szel.;
17495.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Magyar Kabaret. Második kötet, új sorozat, Geiger Richárd festőművész új rajzaival. Gyoma, 1912, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, foltos borítóval.
17496.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17497.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17499.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fekete István: Bogáncs, Bp, 1978, Móra Könyvkiadó. Hetedik kiadás, Zsoldos Vera rajzaival, ajándékozási sorokkal. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval, a védőborító szakadt
17500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sándor Anna: Anna, te hülye vagy?, Spinoz a Dob utcában, Bp, 2013, Ab Ovo Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
17501.

Sándor Anna: "Anna, te hülye vagy?", Spinoz a Dob utcában, Bp, 2013, Ab Ovo Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Howard Phillips Lovecraft (1890-1937):] Necronomicon. Ford.: Sántha Dávid. Veszprém, 1995, Európai Taktikai Centrum Egyesület,(Bp., Alba Colonia-ny.), 225 p. Kiadói kopott papírkötés.
17502.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft