Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2284223
10012
383
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Tata. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró szakadással, feltekerve, 22×26 cm 2233821
10013
383
Bakonyi Gy. jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, kissé foltos, 24×19 cm 2197527
10014
383
4600
Balikó Ferenc (?-): Csikó (Volendam, Hollandia). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán feliratozott, 22×65 cm / Ferenc Balikó (?-): Horse (Volendam, Netherlands). Oil on wood, signed, framed, with description on the back 22×65 cm 2259340
10015
383
Balikó Ferenc (?-): Vörös táj. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartu hátoldalán a művész pecsétjével, 20×27,5 cm 2261069
10016
383
Bálint Ferenc jelzéssel: Nógrádverőcei részlet. Monotípia, papír, paszpartuban, lap szélén ragasztva és ragasztás nyomaival. 25,5x16 cm 2282385
10017
383
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, sérült. 58x117,5 cm 2277307
10018
383
Balla Olga (1948-): Mária a kisdeddel. Monotípia, papír, a hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott, paszpartuban, 29×20,5 cm 2277310
10019
383
Balla Olga (1948-): Sziklás part. 2007. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán a művésznő pecsétjével és autográf felirattal, paszpartuban, 23×35 cm 2277311
10020
383
Balla Olga (1948-): Fekvő női akt, 2002. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán a művésznő pecsétjével, paszpartuban, 23×35 cm 2277313
10021
383
Balla Olga (1948-): Vitorlások, 2007. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán a művésznő pecsétjével, paszpartuban, 23×35 cm 2285674
10022
383
22000
Balogh Ervin (1925-): Este a tónál. Olaj, farost, jelzett középen lent, hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50×70 cm 2276883
10023
383
Bálványos Huba (1938-2011): Csendes utca, 1964. Linómetszet, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, 23x34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft