Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Szélein kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zorad-Geza-1896-1959-Hazafele-Olaj-karton-jelzett-Szelein-kisse-serult-korabbi-kere~II2284033
2284033
10474
383
17000
Leírás: Zórád Géza (1896-1959): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Szélein kissé sérült (korábbi keretezésből adódott felületi hibák), 40×50 cm
: pelikán_kristóf