Szabó László 926 jelzéssel. Kisvárosi utca. Rézkarc, papír, foltos. Sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szabo-Laszlo-926-jelzessel-Kisvarosi-utca-Rezkarc-papir-foltos-Serult-uvegezett-fa-ke~II2258304
2258304
10396
383
Leírás: Szabó László 926 jelzéssel. Kisvárosi utca. Rézkarc, papír, foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 12x8 cm
: pelikán_kristóf