Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Rudolf-W-jelzessel-Udvarlas-Olaj-karton-Serult-es-javitott-uvegezett-fa-keretben-33C39724-~II2244396
2244396
10464
383
6500
Kikiáltási ár:
6 500 Ft 17,57 EUR , 19,12 USD
Leírás: Rudolf W jelzéssel: Udvarlás. Olaj, karton. Sérült és javított üvegezett fa keretben. 33×24,5 cm
: kozár_edit